Loading dogodki

• This event has passed.

Erica Johnson Debeljak

15 novembra @ 18:00 - 19:00

ERICA JOHNSON DEBELJAK pisateljica, publicistka in prevajalka.  Avtorica knjig Tujka v hiši domačinov, v kateri posrečeno opisuje svoje spopadanje z navadami nove domovine, kjer se je naselila zaradi ljubezni in poroke z Alešem Debeljakom, knjige spominov, pravzaprav ljubezenske zgodbe Prepovedani kruh ter kriminalnih romanov Antifa cona in Tatovi koles. Njeno pretresljivo, doslej najzahtevnejše delo je zagotovo knjiga Devica, kraljica, vdova, prasica, porojena iz absurdne nerazložljive in nepričakovane izgube moža Aleša.

O njenem literarnem ustvarjanju in življenju na sploh se bomo pogovarjali v Knjižnici Rogaška Slatina. Ob tej priložnosti bomo otvorili novo sezono bralne značke za odrasle Branje brez meja/Čitanje bez granica.

Datum:
15 novembra