Šnicl ni za tebe

Kraj dogodka: Kulturni center Rogaška Slatina  |  Datum dogodka: ponedeljek, 3. junij, ob 18.30

DOGODEK SE SELI V DVORANO KULTURNEGA CENTRA ROGAŠKA SLATINA OB 18.30!

Vabljeni na literarni večer, kjer bo Robert Reich v pogovoru z Majo Kovač predstavil knjigo Šnicl ni za tebe. To je prva slat'nska knjiga, ki se je spisala kar sama oziroma so jo spisali Slat'nčani! Prva knjiga, v kateri so zbrane slat'nske zgodbe, dogodivščine, peripetije, anekdote. In to brez cenzure! Seveda ni šlo brez SSKJ-ja (Slovarja Slat'nskega Knjižnega Jezika).

Slatna nosi zgodbe in dogodivščine, ki do sedaj niso bile zapisane še nikjer, razen v spominih domačinov. Avtorjev izziv je bil zbrati zgodbe »navadnih« ljudi, izven hotelskih zidov, ali tudi znotraj njih, vendar skozi oči tam zaposlenih, zbrati zgodbe, kot jih piše življenje. Zgodbe opisujejo zanimive lokalne peripetije, smešna in včasih že čudaška naključja.

Dogodek bosta glasbeno popestrila vokalistka Maša But in pianist Leon Firšt.

Dogodek se fotografira.