Azra Širovnik

Kraj dogodka: Grajska pristava Rogatec  |  Datum dogodka: petek, 23. november, ob 18. uri

S priljubljeno pisateljico Azro Širovnik bo govorila Maja Kovač. Ta večer bomo otvorili tudi 12. sezono bralne značke za odrasle Branje brez meja / Čitanje bez granica.

Azra Širovnik, hči bosanskega profesorja književnosti in diplomirana ekonomistka, ki je študijsko znanje zamenjala za ustvarjalni navdih, notranji nemir in negotovosti iskanj pa prečistila skozi pisanje, je, kot pravi sama, dozorela. O sebi, svojem zakonu, spolnosti, ženskah in ljubeznih, o vsem, kar jo je gnetlo in pregnetlo, razmišlja po vsakem novem romanu bolj zrelo, dorečeno, sčiščeno in brez dlake na jeziku.

POMEMBNO: Knjižnica Rogaška Slatina in Knjižnica Rogatec bosta zaradi dogodka na ta dan izjemoma odprti do 17. ure.

Dogodek se fotografira.