110-letnica naravne mineralne vode Donat Mg

Kraj dogodka: Kulturni center Rogaška Slatina  |  Datum dogodka: četrtek, 24. maj, ob 17. uri

Pošta Slovenije, Atlantic Grupa in Občina Rogaška Slatina vabijo na predstavitev poštne znamke ob 110-letnici naravne mineralne vode Donat mg.

Vabljeni v četrtek, 24. maja 2018, ob 17. uri v prostore Kulturnega centra Rogaška Slatina.

Po kulturnem programu in slavnostni predstavitvi znamke bo na ogled še razstava v Mestni galeriji Kulturnega centra ter prijateljsko druženje v avli.

Ne zamudite tega enkratnega dogodka v Rogaški Slatini!

Sponzorji in organizatorji: Pošta Slovenije, Atlantic Grupa, Občina Rogaška Slatina, Ljudski muzej Rogaška Slatina, Javni zavod za turizem in kulturo Rogaška Slatina, Filatelistična zveza Slovenije, Knjižnica Rogaška Slatina, Zbirateljsko društvo Rogaška Slatina