Čarobna predstava Knjige velikanke

Kraj dogodka: Dvorana Kulturnega centra Rogaška Slatina  |  Datum dogodka: četrtek, 5. april ob 17. uri

Ob svetovnem dnevu knjige za otroke vabimo otroke na čarovniško-lutkovno predstavo Knjige velikanke v izvedbi čarodeja Sam Sebastiana. Zaključili bomo tudi 8. sezono bralne značke za otroke Ježkov nahrbtnik ter sodelujočim mladim bralcem podelili priznanja in knjižne nagrade!

V najnovejši čarobni predstavi KNJIGE VELIKANKE nas čarodej Sam Sebastian popelje v domišljijski svet pravljic, ki nam jih predstavi skozi zabavne interaktivne čarovnije in zgodbice, zaupa pa nam tudi, kakšna je bila njegova prva knjiga. Čarovniku Samu Sebastianu bodo pri čarovnijah pomagali tudi otroci iz občinstva (vir: Sam Sebastian).

Vse mlade bralce, ki še niso oddali izpolnjenih kartončkov s prebranimi knjigami prosimo, da nam jih čim prej prinesejo v knjižnico.

Vstop prost. Dogodek se fotografira.