Izredni delovni čas knjižnice

Spoštovani člani in obiskovalci Knjižnice Rogaška Slatina,

kot večina slovenskih splošnih knjižnic bomo tudi mi v ponedeljek, 4. maja, v dogovoru z občinama ustanoviteljicama (Občina Rogaška Slatina in Občina Rogatec) in po soglasju Sveta zavoda ponovno odprli svoja vrata.

Knjižnica v Rogaški Slatini bo torej zaradi trenutnih razmer odprta po prilagojenem urniku, in sicer:

Knjižnica Rogaška Slatina

Pon., tor., čet. in pet: 8.00-15.00
Sre: 10.00-18.00
SOBOTA: zaprto

Knjižnica Rogatec:

Sre: 9.00-17.00

Od 4. maja dalje bo možno tudi vračilo gradiva, ki se bo izvajalo po priporočilih NIJZ.

Izposoja gradiva bo potekala z upoštevanjem strogih varnostnih ukrepov (nošenje mask, razkuževanje rok, upoštevanje priporočene varnostne razdalje, omejeno hkratno število obiskovalcev v knjižnici).

Knjige boste brez zamudnin lahko vrnili do konca maja 2020.

Vsem uporabnikom svetujemo: če ne potrebujete novih knjig, ne hitite z vračili že v ponedeljek. Napoveduje se gneča!

O nadaljnjih ukrepih in spremembah vas bomo sproti obveščali.

Hvala za razumevanje in se veselimo ponovnega snidenja z vami.
Kolektiv Knjižnice Rogaška Slatina