Kako preprosto je reči "ne vem"

Kako preprosto je reči “ne vem” je projekt, ki je nastal v sodelovanju Šolskega centra Rogaška Slatina in Knjižnice Rogaška Slatina.

Projekt je bil zastavljen že v  šolskem letu 2013/14 in se v šolskem letu 2014/15 nadaljuje. Šolski center Rogaška Slatina in Knjižnica Rogaška Slatina smo sklenili, da ne bodo rekli “ne vem”. Skupaj se namreč lotevamo aktualnih tem, predvsem tistih, o katerih želijo spregovoriti mladostniki.  Tematika predavanj letošnjega šolskega leta se nanaša predvsem na dvig socialnega in kulturnega kapitala naše regije. Srečanja izvajamo bodisi v prostorih Šolskega centra bodisi v dvorani Knjižnice Rogaška Slatina, in sicer v obliki aktualnih okroglih miz, ki jih pripravijo in vodijo dijaki ŠCRS. Vedno pa povabimo tudi goste – sogovorce, ki o predvideni temi spregovorijo strokovno in kompetentno.

Ne zatiskajmo si oči, temveč spregovorimo o aktualnih temah.

Teme aktualnega šolskega leta:

1. TEMA: sreda, 9. november 2016, ob 17. uri v dvorani Knjižnice Rogaška SLatina Novinarska etika Gosta okrogle mize bosta Janez Usenik in Greta Kokot Rajković.